Predaj ready made spoločností

Vyberte s z dlhého zoznamu ready made spoločností, ktoré sú pripravené k okamžitej kúpe. Vďaka nášmu skúsenému tímu advokátov vám garantujeme absolútnu bezúhonnosť všetkých obchodných spoločností v ponuke. Pre klientov, ktorí si želajú založiť obchodnú spoločnosť na mieru, ponúkame službu zakladanie spoločností.

Čo sú to ready made spoločnosti?

Ready made spoločnosti sú obchodné spoločnosti, ktoré sú založené výhradne za účelom predaja, pričom nikdy nevykonávali žiadnu obchodnú ani inú činnosť. Výrazne urýchľujú proces nadobudnutia obchodnej spoločnosti, vďaka čomu sa klient môže stať konateľom firmy už v priebehu niekoľkých hodín - kúpa ready made firmy je najrýchlejší spôsob, ako založiť podnik na Slovensku. Všetky právne a iné úkony pri predaji spoločnosti za vás vykoná tím skúsených odborníkov, ktorí pôsobili v oblasti advokácie, verejnej a štátnej správy a majú významné skúsenosti z podnikateľskej sféry. Jediné, čo vás delí od získania novej spoločnosti, je váš podpis.

 

Pre koho sú určené ready made spoločnosti?

  • pre začínajúcich podnikateľov, ktorí kúpou ready made spoločnosti výrazne urýchlia proces nadobudnutia obchodnej spoločnosti
  • pre aktívnych podnikateľov, ktorí potrebujú rozšíriť svoje obchodné aktivity ihneď
Vyžiadajte si nezáväznú a bezplatnú cenovú kalkuláciu.