Služba zakladanie spoločností predstavuje moderné a komfortné riešenie pre klientov, ktorí si želajú zveriť všetky úkony a povinnosti spojené so zakladaním obchodných spoločností do rúk skúsených odborníkov. Pre klientov, ktorí potrebujú začať podnikať okamžite, máme pripravený zoznam ready made obchodných spoločností.

Prečo zveriť zakladanie spoločností odborníkom?

Založenie obchodnej spoločnosti je zdĺhavý a komplikovaný proces. Právne úpravy týkajúce sa zakladania firiem sa často menia, čím je sťažená orientácia v tejto oblasti. Založenie spoločnosti, či už ide o spoločnosť s ručením obmedzeným, alebo akciovú spoločnosť, vyžaduje vysokú mieru právneho povedomia zo strany podnikateľa a je časovo náročné.

Využite možnosť nechať si založiť obchodnú spoločnosť rýchlo a pohodlne. Náš tím skúsených odborníkov vám ušetrí drahocenný čas a predovšetkým vám garantuje bezproblémový priebeh zakladania spoločnosti. Už o pár dní do rúk dostanete „firmu na kľúč“, presne podľa vašich požiadaviek. Garancia odbornosti a právne poradenstvo sú samozrejmosťou.

 

Pre koho je určená služba zakladanie spoločností?

  • pre začínajúcich podnikateľov, ktorí nemajú potrebné znalosti alebo skúsenosti na založenie obchodnej spoločnosti
  • pre podnikateľov, ktorí vyžadujú rýchly a predovšetkým bezproblémový priebeh celého procesu založenia obchodnej spoločnosti
  • pre aktívnych podnikateľov, ktorí chcú ušetriť čas strávený zakladaním novej obchodnej spoločnosti
Vyžiadajte si nezáväznú a bezplatnú cenovú kalkuláciu.