Klientom ponúkame široký zoznam spoločností s ručením obmedzeným pripravených k okamžitému predaju. Všetky spoločnosti sú platcami DPH a majú garantovanú absolútnu bezúhonnosť. Pripravený je i zoznam spoločností pre klientov, ktorí potrebujú ready made spoločnosť, ktorá nie je platcom DPH, ako i pre klientov, ktorí chcú využívať výhody spojené s ready made akciovými spoločnosťami.

Aké výhody predstavujú ready made spoločnosti platiace DPH?

Ready made spoločnosti s ručením obmedzeným, ktoré sú platcami DPH, sa zakladajú iba za účelom budúceho predaja- teda prevodu obchodného podielu na nového majiteľa. Nevykonávajú žiadnu obchodnú ani inú činnosť a sú pripravené k okamžitému prevodu obchodného podielu. Sú vhodné pre začínajúcich podnikateľov, ako aj pre podnikateľov, ktorí potrebujú okamžite využiť výhody firiem platiacich DPH.

Kúpou čistej ready made spoločnosti s ručením obmedzeným výrazne skrátite čas potrebný na získanie vlastnej spoločnosti, pretože sa jej konateľom môžete stať už do niekoľkých hodín. Vlastníctvom ready made firmy platiacej DPH možno odpočítavať DPH z nakúpených tovarov a služieb a udržiavať obchodný styk s firmami, ktoré vyžadujú od svojich partnerov platbu DPH.

Konateľom ready made spoločnosti, ktorá platí DPH, sa stávate dňom podpisu nami pripravených dokumentov, na základe ktorého získate 100% obchodný podiel v spoločnosti. Majiteľom spoločnosti sa stávate v momente zapísania zmien do obchodného registra. Zápis trvá približne jeden týždeň.

Pre podnikateľov, ktorý potrebujú založiť obchodnú spoločnosť na mieru, je určená služba zakladanie obchodných spoločností.

S podpisom zmluvy získate možnosť zmeniť:

 • obchodné meno spoločnosti
 • sídlo spoločnosti
 • spoločníkov a konateľov spoločnosti
 • predmet podnikania

Zoznam IČ DPH ready made spoločností pripravených na predaj:

 
 
IČO Názov DPH Zápis Cena Popis  
51 162 521 Pegomat s.r.o. platca, SK2120610151 13.10.2017 4.999 Eur Zobraziť Rezervovať

 

 Aký je postup pri kúpe s.r.o. platca DPH?

 • Kontaktujete nás prostredníctvom kontaktného formulára, emailom alebo telefonicky na čísle 0918 404 404.
 • II
  Po konzultácii s vami pripravíme zoznam údajov, ktoré budeme od vás potrebovať.
 • III
  Pripravíme potrebné podklady a dokumenty nevyhnutné pre kúpu ready made s.r.o. platca DPH.
 • IV
  Nami pripravené dokumenty podpíšete pred notárom.
 • V
  Komunikujeme so všetkými úradmi, zaplatíme všetky poplatky a podáme návrh na zápis zmien v spoločnosti v obchodnom registri.
 • VI
  Odovzdáme vám výpis z obchodného registra spolu s ďalšími dokumentmi a faktúrou.
 

Kontaktujte nás

Odoslaním kontaktného formulára vyjadrujete nezáväzný záujem o naše služby. Budeme vás kontaktovať hneď, ako to bude možné.
*povinne vyplnené údaje

Odpovieme na všetky vaše otázky

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa služby virtuálna kancelária nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0918 404 404 alebo prostredníctvom office@beslite.eu. Radi vám bezplatne zodpovieme vaše otázky.

Vyžiadajte si nezáväznú a bezplatnú cenovú kalkuláciu.